Nasze wirtualne biuro to szereg niewirtualnych korzyści

Nasze wirtualne biuro to szereg niewirtualnych korzyści


Dlaczego wirtualne biuro? Elastycznie dopasowana oferta - nie płać za usługi, których nie potrzebujesz.

Wirtualne Biuro jest świetną alternatywą dla prowadzenia działalności pod swoim adresem zamieszkania. Nie musisz się martwić o swoją prywatność, ujawniać domowego adresu a dodatkowo masz pewność, że każda korespondencja zostanie odebrana. Jeżeli chcesz aby poczta była odbierana w ostatnim dniu awizacji - nie ma sprawy! Wystarczy, że określisz nam jaka korespondencja ma być odbierana w późniejszym terminie, a po pocztę będziemy chodzili za Ciebie! Opcja szczególnie przydatna w przypadku przebywania na urlopie. 

Wirtualne Biuro gwarantuje obniżenie kosztów prowadzenia działalności, jednocześnie oferując adres w rozpoznawalnym biurowcu.

Do dyspozycji Klientów duży parking! Nie trać czasu i pieniędzy krążąc po okolicy w poszukiwaniu miejsca na pozostawienie samochodu.

W ramach miesięcznego pakietu dostajesz szereg usług i możliwości, dzięki którym Twoja firma funkcjonuje prawidłowo, a co więcej - rozwija swoje skrzydła.

Wszystkie potrzebne narzędzia oraz funkcje od teraz w jednym miejscu. Bez dodatkowych opłat. Wirtualne Biuro to prestiżowy adres plus:
- własne numery telefonów,
- obsługa sekretariatu – odbiór telefonów, faksów oraz skrytki pocztowej i mailowej,
- usługi prawne, finansowe i księgowe,
- przechowywanie dokumentów,
- rejestracja podmiotów gospodarczych m.in. w ZUS, US,
- wynajem sal i biur na godziny,
- wyrabianie pieczątek i wizytówek

Zauważysz to praktycznie od razu. Zobacz, dlaczego warto nawiązać z nami współpracę.

W znaczny sposób oszczędzasz pieniądze już na samym starcie.Zapominasz o kosztach związanych z czynszem za biuro, zakupem urządzeń biurowych, usługami dodatkowymi czy opłaceniem pracowników, ponieważ wiele z tych udogodnień otrzymujesz w pakiecie. Możesz przeznaczyć te kwoty np. na reklamę i marketing swojego biznesu.
Zyskujesz bonus czasowy. Nie musisz być obecny w biurze, żeby odebrać telefon, maila czy po prostu zająć się zawodowymi obowiązkami. 

Otrzymujesz pełne wsparcie naszego zespołu. W razie wszelkich wątpliwości służymy fachową radą. Możesz spać spokojnie – gwarantujemy anonimowość prywatnych danych, a dzięki wachlarzowi różnorodnych usług Twoja firma działa aktywnie i bez zarzutu. Jesteś w dobrych rękach.

Pakiety rozwiązań, które oferujemy z łatwością dadzą się dopasować od potrzeb firm:


- Siedziba firmy - 

Wariant dla każdego, kto chciałyby znacznie ograniczyć koszty związane z prowadzoną działalnością. Rozwiązanie to oferuje możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem, który pozostaje do dyspozycji przez cały okres obowiązywania umowy oraz zapewnia wygodną i szybką obsługę korespondencji kierowaną od razu po jej otrzymaniu do Klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient ma gwarancję odbioru każdej korespondencji - w tym paczek - i jednocześnie ochrania swój własny adres domowy przed niepożądaną korespondencją.

Pakiet ten zawiera:
- użyczenie adresu do korespondencji
- odbieranie i przechowywanie przesyłek
- informowanie o przesyłkach
- prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej
- użyczenie adresu do celów rejestrowych
- odbieranie i przechowywanie paczek
- skanowanie korespondencji przychodzącej


- Siedziba firmy PLUS -

Rozwiązanie to jest uzupełnioną wersją pakietu Siedziba firma o dodatkowe możliwości. Charakterystyczną cechą tego rozwiązania jest możliwość odebrania awizowanych przesyłek pocztowych. Jeżeli z jakichkolwiek względów, któraś z przesyłek ma zostać odebrana dopiero przed końcem okresu awizacji - odbierzemy ją w Twoim imieniu z placówki pocztowej. Dzięki temu zyskasz czas na przygotowanie odpowiedzi na przesyłkę, której nie chcesz odbierać od razu. Tego typu pakiet wyróżnia nas na tle konkurencji. Pakiet ten zawiera zatem wszystkie rozwiązania z pakietu Siedziba firmy, a także:

- informowanie telefoniczne/smsem o odebranej korespondencji
- odbieranie awizowanych przesyłek w wyznaczonym terminie
- załatwianie spraw w urzędzie - 1 sprawa w miesiącu


- Pełen sekretariat firmy -

Najbardziej rozbudowany pakiet w ofercie. Doskonały wybór dla firm, które w ramach outsourciungu biurowego chciałyby mieć prowadzone kompleksowe usługi sekretariatu. Dzięki wykorzystaniu tej opcji Klient otrzymuje pakiet consiergie urzędowe do 5 spraw w miesiącu, indywidualny numeru telefonu, odbieranie połączeń oraz informowanie o działalności firmy. W ramach tego pakietu Klienci otrzymują do dyspozycji również dedykowany numer faksu, który automatycznie kieruje wszelkie dokumenty wprost na skrzynkę e-mailową Klienta. Przy wyborze tego pakietu Klienci mają również możliwość skorzystania z możliwości przygotowania i wysłania korespondencji wychodzącej, w tym materiałów reklamowych. Pakiet ten zawiera wszystkie rozwiązania z pakietu Siedziba firmy PLUS, a także:

- dedykowany numer fax i telefonu
- obsługa korespondencji wychodzącej
- obsługa faxu oraz firmowej korespondencji e-mail
- wyrabianie pieczątek/wizytówekWIRTUALNE BIURO TO COŚ O WIELE WIĘCEJ NIŻ NOWY ADRES TWOJEGO PRZEDSIĘBIORSTWA, TO RÓWNIEŻ KLIMATYZOWANA SALA Z WIFI NA SPOTKANIA Z KONTRAHENTAMI