Wirtualne biuro - Katowice

Nasze wirtualne biuro to szereg niewirtualnych korzyści

Dlaczego warto postawić na wirtualne biuro? To elastycznie dopasowana oferta, dzięki której nie płaci za niepotrzebne Ci usługi!

Współcześnie wirtualne biuro jest dobrą alternatywą dla przedsiębiorców, którzy nie chcą prowadzić działalności gospodarczej pod własnym adresem zamieszkania. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się martwić o swoją prywatność, ujawniać domowego adresu a dodatkowo masz pewność, że każda korespondencja zostanie odebrana. Jeżeli chcesz, aby poczta z wirtualnego adresu była odbierana w ostatnim dniu awizacji - nie ma sprawy! Wystarczy, że określisz nam jaka korespondencja ma być odbierana w późniejszym terminie, a po pocztę będziemy chodzili za Ciebie! Opcja szczególnie przydatna w przypadku przebywania na urlopie.

Wirtualne Biuro gwarantuje obniżenie kosztów prowadzenia działalności, jednocześnie oferując adres w rozpoznawalnym biurowcu i prestiżowej lokalizacji na terenie Katowic.

Do dyspozycji Klientów duży parking! Nie trać czasu i pieniędzy krążąc po okolicy w poszukiwaniu miejsca na pozostawienie samochodu.

W ramach miesięcznego pakietu dostajesz szereg usług i możliwości, dzięki którym Twoja firma funkcjonuje prawidłowo, a co więcej - rozwija swoje skrzydła.

Wszystkie potrzebne narzędzia oraz funkcje od teraz w jednym miejscu. Bez dodatkowych opłat. Nasza propozycja to nie tylko sprawnie funkcjonujący, wirtualny sekretariat i prestiżowy adres, ale również:
- własne numery telefonów,
- profesjonalna obsługa sekretariatu – odbiór telefonów, faksów oraz skrytki pocztowej i mailowej,
- usługi prawne, finansowe i wirtualna księgowość,
- przechowywanie dokumentów,
- rejestracja podmiotów gospodarczych m.in. w ZUS, US,
- wynajem sal i biur na godziny,
- wyrabianie pieczątek i wizytówek

Decydując się na biuro online, zauważysz to praktycznie od razu. Już teraz możesz natomiast przekonać się, dlaczego warto z nami współpracować.
• W znaczny sposób oszczędzasz pieniądze już na samym starcie.!
• Zapominasz o kosztach związanych z czynszem za biuro, zakupem urządzeń biurowych.
• Nie musisz martwić się kosztami dodatkowych usług czy opłaceniem pracowników, ponieważ wiele z tych udogodnień otrzymujesz w pakiecie – decydując się na nasze wirtualne biuro, możesz wesprzeć swoją działalność także o np. wirtualną księgowość lub sekretariat.
• Możesz przeznaczyć oszczędzone kwoty np. na reklamę i marketing swojego biznesu.
• Zyskujesz bonus czasowy. Nie musisz być obecny w biurze, żeby odebrać telefon, maila czy po prostu zająć się zawodowymi obowiązkami.

Otrzymujesz pełne wsparcie naszego zespołu. W razie wszelkich wątpliwości służymy fachową radą. Możesz spać spokojnie – gwarantujemy anonimowość prywatnych danych, a dzięki wachlarzowi różnorodnych usług Twoja firma działa aktywnie i bez zarzutu. Jesteś w dobrych rękach.

Pakiety rozwiązań, które oferujemy z łatwością dadzą się dopasować od potrzeb firm:


- Siedziba firmy - 

Wariant dla każdego, kto chciałyby znacznie ograniczyć koszty związane z prowadzoną działalnością. Rozwiązanie to oferuje możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem, który pozostaje do dyspozycji przez cały okres obowiązywania umowy oraz zapewnia wygodną i szybką obsługę korespondencji kierowaną od razu po jej otrzymaniu do Klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient ma gwarancję odbioru każdej korespondencji - w tym paczek - i jednocześnie ochrania swój własny adres domowy przed niepożądaną korespondencją.

Pakiet ten zawiera:
- użyczenie wirtualnego adresu do korespondencji,
- odbieranie i przechowywanie przesyłek,
- informowanie o przesyłkach,
- prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej,
- użyczenie adresu do celów rejestrowych,
- odbieranie i przechowywanie paczek,
- skanowanie korespondencji przychodzącej.


- Siedziba firmy PLUS -

Rozwiązanie to jest uzupełnioną wersją pakietu Siedziba firma o dodatkowe możliwości. Charakterystyczną cechą tego rozwiązania jest możliwość odebrania awizowanych przesyłek pocztowych. Jeżeli z jakichkolwiek względów, któraś z przesyłek ma zostać odebrana dopiero przed końcem okresu awizacji - odbierzemy ją w Twoim imieniu z placówki pocztowej. Dzięki wirtualnemu sekretariatowi zyskasz czas na przygotowanie odpowiedzi na przesyłkę, której nie chcesz odbierać od razu. Tego typu pakiet wyróżnia nas na tle konkurencji. Pakiet ten zawiera zatem wszystkie rozwiązania z pakietu Siedziba firmy, a także:

- informowanie telefoniczne/smsem o odebranej korespondencji
- odbieranie awizowanych przesyłek w wyznaczonym terminie
- załatwianie spraw w urzędzie - 1 sprawa w miesiącu


- Pełen sekretariat firmy -

Najbardziej rozbudowany pakiet w ofercie. Doskonały wybór dla firm, które w ramach outsourciungu biurowego chciałyby mieć prowadzone kompleksowe usługi wirtualnego sekretariatu. Dzięki wykorzystaniu tej opcji Klient otrzymuje pakiet consiergie urzędowe do 5 spraw w miesiącu, indywidualny numeru telefonu, odbieranie połączeń oraz informowanie o działalności firmy. W ramach tego pakietu Klienci otrzymują do dyspozycji również dedykowany numer faksu, który automatycznie kieruje wszelkie dokumenty wprost na skrzynkę e-mailową Klienta. Przy wyborze tego pakietu Klienci mają również opcję skorzystania z możliwości przygotowania i wysłania korespondencji wychodzącej, w tym materiałów reklamowych. Pakiet ten zawiera wszystkie rozwiązania z pakietu Siedziba firmy PLUS, a także:

- dedykowany numer fax i telefonu
- obsługa korespondencji wychodzącej
- obsługa faxu oraz firmowej korespondencji e-mail
- wyrabianie pieczątek/wizytówek


WIRTUALNE BIURO TO COŚ O WIELE WIĘCEJ NIŻ NOWY WIRTUALNY ADRES TWOJEGO PRZEDSIĘBIORSTWA, TO RÓWNIEŻ KLIMATYZOWANA SALA Z WIFI NA SPOTKANIA Z KONTRAHENTAMI